אינסטלטור 24 שעות – 053-2705566

אינסטלטור 24 שעות ביממה, זו רמת הזמינות שאינסטלטור מקצועי מספק. מתי בכלל נזקקים לשירות אינסטלטור 24 שעות ביממה? למעשה סיטואציות כאלה אינן נדירות כלל וכלל. תארו לעצמכם תסריט שבו סוף סוף הצלחתם למצוא בייביסיטר לילדים ובאמצע הבילוי אתם שומעים צלצול טלפון. מהעבר השני של הקו מתאר/ת הבייבי סיטר תרחיש בלהות של ריחות ביוב קשים בבית, פיצוץ בצנרת חדר המקלחת או ברז המטבח שממאן להיסגר ומציף את המטבח. בסיטואציה דומה הדיירים הבליינים שמאכלסים את הדירה שאתם משכירים נתקלים בסיטואציה דומה ואתם לא יכולים להגיע מסיבה כזו או אחרת. במצב כזה ככל הנראה תזדקקו לשירות אינסטלטור 24 שעות ביממה.

חשוב להבין שמעט מאוד אינסטלטורים בישראל אכן מספקים שירות אינסטלטור 24 שעות ביממה. כשמגיעים לרגע האמת לרוב לא תקבלו מענה טלפוני או תענו ב"דבר איתי בבוקר" מנומנם. אצלי זה לא קורה. אינסטלטור 24 שעות ביממה זו מחוייבות אמיתית ללקוחות בשעת צרה. המוניטין שלי מדבר בעד עצמו.

אין צורך לחכות לבוקר עד שאיש מקצוע יטריח עצמו להגיע אליכם. אני נותן שירות אינסטלטור 24 שעות ביממה אז אל תהססו להתקשר.

אינסטלטור שיפוצים 24 שעות ביממה

אילו שירותים אני יכול לספק בשעת לילה מאוחרת במסגרת שירות אינסטלטור 24 שעות ביממה:

  • עזרה ראשונה באיתור ותיקון נזילות ופיצוצים בצנרת המים והביוב.
  • פתיחת סתימות ביוב כדי לאפשר לבני המשפחה להתארגן לשינה או לקראת יום עבודה חדש.
  • פיצוץ דוד המים החמים.
  • טיפול בהצפות ושאיבת מים מאיזורים בעייתיים.

אז מה עושים כשמגלים תקלה חמורה בשעת לילה מאוחרת ?

קודם כל סוגרים את ברז המים הראשי של הבית – "השיבר" ומתקשרים במהירות האפשרית לשירות אינסטלטור 24 שעות ביממה. אין סיבה להילחץ אני אגיע במהירות האפשרית ואספק מענה ראשוני מקצועי ואדיב לבעיה.

באמתחתי 30 שנות ניסיון בעבודות אינסטלציה וצנרת בהיקפים שונים – החל מעבודות עפר ופיתוח רבות היקף דרך עבודות אינסטלציה לבתים חדשים ועד לתיקונים פרטניים בבית הלקוח הפרטי. אין סיטואציה שלא נתקלתי בה ואין בעיה שלא הצלחתי לפתור תוך מתן שירות מצויין, אדיב ואחראי ללקוח. כמו כן אני  מבצע עבודות שיפוצים בכל היקף, החל משיפוץ אמבטיות ועד שיפוץ כללי לבית ובתים משותפים.

אל תהססו להתקשר! תוכלו גם להשאיר פרטים ואחזור אליכם במהרה.